Zombie Killer Cihaza göre değişir (Android)
Zombie Killer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombileri öldürmeye çalışacağız.

Henüz beta sürecinde olan ve mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Zombie Killer bir mobil aksiyon oyunudur.

 Zombilere karşı mücadele ettiğimiz oyunda birbirinden farklı aksiyon sahneleri bulunuyor. Geniş bir dünyanın ve zengin bir içeriğin yer aldığı mobil oyunda farklı silah modelleri ile zombileri etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Ses efektleri ile desteklenen yapımda atmosferik bir yapı bulunuyor. Zombiler dünyasında hayatta kalmaya çalışacağımız oyunda taktikler yapabilecek ve düşmanları avlamaya çalışacağız.

Oldukça sağlam grafik açılarına sahip olan mobil aksiyon oyununda birinci şahıs kamera açıları yer alıyor. Oyuncular farklı içerikler ile karakterlerini donatabilecek ve zombilere karşı tam techizatlı olarak mücadele edecekler. Benzersiz çok sayıda farklı görev ve farklı modlar da oyunculara sunulan içerikler arasında yer alacak. Hikaye odaklı olarak da oynanabilen mobil oyun da sürekli yeni güncellemeler ile oyunculara yeni içerikler sunulacak.

Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen Zombie Killer Google Play üzerinde mevcut. Dileyen oyuncular hemen indirebilir ve oynamaya başlayabilirler.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR