Zombie Killer 1.7 (Android)

Zombie Killer

1.7
Zombie Killer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Killer zombi temasını başarıyla işleyen bir aksiyon oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda amacımız zombileri avlamak.

Zombie Killer zombi temalı aksiyon oyunlarından hoşlananların denemesi gereken oyunlardan bir tanesi. Sınırsız aksiyon vaat eden Zombie Killer’da çok sayıda zombiye karşı mücadele etmeye çalışıyoruz.

2048 yılında geçen oyunda T virüsü dünyayı ele geçirmiş ve insanlığın çoğunluğunu et yiyen yaşayan ölülere dönüştürmüştür. Zombiler yakaladıkları her canlıyı yeme eğiliminde. Böylesine bir dünyada güvenli bir yer ne yazık ki yok. Biz de ölümcül silahlarımızı yanımıza alıp bu yaratıklara karşı mücadleeye girişiyoruz. Grafikler ortalamanın biraz üzerinde yer alıyor. Biraz daha iyi olabilirdi fakat bu haliyle de fena görünmüyor.

Oyunda kontrol ettiğimiz karakter biraz pasif kalıyor. İlerleme ve yönlendirme yok. Zombiler karşıdan geliyor ve biz de bu yaratıkları birer birer avlamalıyız. Ortalık biraz kalabalık olduğunda atacağınız el bombası hayat kurtarıcı olabiliyor. Buna ek olarak çevrede yer alan birimleri de kullanabilirsiniz. Örneğin varile ateş edip patlatabilir ve zombileri bu şekilde yok edebilirsiniz.

Genel olarak heyecanlı ve aksiyon dolu bir macera sunan Zombi Killer zombie temalı oyunlardan hoşlananların denemesi gereken bir oyun.

YORUMLAR