Zombie Madness 2

Zombie Madness 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Madness 2, farklı silahlar kullanarak karşınıza çıkan zombi ordularını yok etmeniz gereken aksiyon dolu bir Android oyunudur.

Zombie Madness 2, oynadıkça bağımlısı olacağınız başarılı ve ücretsiz zombi oyunlarından bir tanesidir. Zombi oyunu kategorisine girmesine rağmen aslında oyun bir kaç farklı kategoride yer alıyor. Üstelik zombi oyununu kule savunma oyun yapısı ile birleştirmişler ve ortaya gayet bir güzel oyun çımış diyebilirim.

2. Dünya Savaşı'nda kullanılan silahlar arasından en çok hoşunuza gideni seçerek oyuna hemen başlayabiliyorsunuz. Daha sonra yapmanız gereken zombilerin size gelmesini beklemek ve geldiklerinde onları hedef alarak vurmak. Oyunda size yardımcı olacak olan bir ekibiniz de bulunuyor. Bu ekibi güçlendirerek zombilere karşı çok daha güçlü bir savunma yapabilirsiniz. Zombileri en kolay öldürmenin yolu onların kafasına hedef alarak ateş etmektir.

Düzenli olarak gelen güncellemeler sayesinde oyunun heyecanı her zaman üst seviyede kalıyor. Eğer daha önce zombi oyunları oynayarak beğendiyseniz, Zombie Madness 2'yi kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunun grafikleri de oldukça etkileyici. Oyun içerisinde kazandığınız altınları kullanarak silahlarınızı güçlendirebilirsiniz. Oyun içerisindeki gerekli bilgiler ekranın sağ üstünde yer alıyor. Özellikle sahip olduğunuz can değerine dikkat etmeniz gerekiyor.

YORUMLAR