Zombies Are Back

Zombies Are Back
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombies Are Back'te insanlara saldıran zombileri keskin nişancı tüfeğimizle avlamaya çalışıyoruz.

Zombies Are Back, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimize indirebileceğimiz bir aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor.

Oyunun konusuna göre tehlikeli bir virüs salgınından sonra insanlığın büyük bölümü zombiye dönüşüyor ve dönüşmeyenleri avlamaya başlıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki temel görevimiz masum insanlara saldıran zombileri avlamak. Bunu başarabilmek için nişancılık yeteneklerimizin çok gelişmiş olması gerekiyor çünkü bulunduğumuz yerden ufak hedefleri vurmak bir hayli zor bir iş.

Oyunda onlarca farklı nişancılık görevi mevcut ve bunlar kolaydan zora doğru giden bir yapıda sunuluyor. Neyse ki görevler zorlaştıkça maddi kaynağımız artıyor ve yeni tüfekler alabilecek konuma erişiyoruz. Birçok farklı tüfek arasından dilediğimizi seçerek görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunda yer alan grafikler ve çevre modellemelerinin kalite seviyesi yeterli fakat daha iyilerini de gördüğümüzü belirtmeden geçmeyelim. Fakat ücretsiz olması sebebiyle Zombies Are Back, rahatlıkla tercih edilebilecek bir oyun.

YORUMLAR