Zombies Don't Run 1.2.2 (Android)

Zombies Don't Run

Zombies Don't Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombies Don't Run mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Zombies Don't Run reflekslerinizi kullanarak zombilerle savaştığınız bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Zombies Don't Run'da zombiler tarafından istila edilmiş bir şehirden kaçmaya çalışan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız ilk başta yolculuğuna aracıyla başlamıştır; fakat bir süre sonra benzini tükenince yaya olarak yolculuğuna devam etmesi gerekmiştir. Bu nedenle zombilerin arasına dalarak engellere takılmadan ilerlemesi gerekmektedir. Biz de ona bu mücadelesinde yardımcı oluyoruz.

Zombies Don't Run'da karşımıza birçok farklı engel çıkıyor. Radyoaktif atıklarla dolu çukurlar, tuzaklarla kaplı hendekler, beton duvarlar ve devrimiş araçlar gibi engellerin üzerinden atlıyor, altından kayıyor ve yanlarından geçmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda kahramanımızın beyzbol sopasını kullarak karşımıza çıkan zombileri de pataklıyoruz. Amacımız ise engellere takılmadan koşabildiğimiz kadar koşmak ve en yüksek puanı yakalamak.

Zombies Don't Run oldukça güzel grafiklerle donatılmış. Eğer zombi temasını ve sonsuz koşu oyunlarını seviyorsanız Zombies Don't Run hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR