Zoobe

Zoobe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zoobe - cartoon voice messages, uygulaması ile seçtiğiniz çizgi film karakterlerine sesinizle hayat verebilirsiniz.

Zoobe - cartoon voice messages, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir dublaj uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamada yer alan çizgi film karakterlerine sesinizle hayat verebilirsiniz.

Zoobe uygulaması sesinizi kayıt ederek çizgi film karakterlerine hayat veren bir uygulama olarak tanımlanabilir. Eğlenceli zamanlar geçirmek istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızın özel günlerini kutlamak için güzel yöntemler arıyorsanız bu uygulama ile arkadaşlarınızu mutlu edebilirsiniz. Bu uygulama arkadaşlarınızla olan iletişiminize yeni bir soluk getirebilir. Sesinizi kayıt edin, karakterinizi seçin ve arkadaşlarınızla paylaşın. Birbirinden güzel animasyonları birkaç adımda oluşturabilirsiniz. 100'den fazla ücretsiz karakter arasından dilediğinizi seçin ve sesinizi kayıt edin. Her türlü duygu türünüze göre bir karakteri bu uygulamada bulabilirsiniz.

Uygulama özellikleri;

  • Basit kullanım
  • Kolay arayüz
  • 100'den fazla karakter
  • Sosyal medya ile entegre
  • Anında paylaşma

Zoobe - cartoon voice messages uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR