Zoomagram 1.1 (Android)

Zoomagram

1.1
Zoomagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instagram'da fotoğraf ve video indirme, yakınlaştırma gibi özellikleri kullanabilirsiniz.

Zoomagram uygulamasıyla, Instagram’da fotoğraf ve video indirme, fotoğrafları yakınlaştırma ve videoları durdurup izleme gibi özelliklere sahip olabilirsiniz.

Popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram’ın bazı eksikliklerini gideren Zoomagram, sunduğu özelliklerle oldukça kullanışlı görünüyor diyebilirim. Arşivlemek istediğiniz fotoğrafları ve videoları indirebiliyor, fotoğrafları yakınlaştırabiliyor ve videoları istediğiniz anda durdurup tekrar izleyebiliyorsunuz. Uygulamaya Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra, fotoğraf ve videonun alt kısmındaki üç noktalı butona tıklayarak Paylaşım URL’sini Kopyala seçeneğine tıkladığınızda içerik otomatik olarak Zoomagram’da açılacaktır. Bu adımdan sonra istediğiniz özelliği kullanabilirsiniz.

Gizli hesaplardan fotoğraf ve video indirmeye izin vermeyen Zoomagram’da herkese açık olan diğer tüm hesaplardan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Android cihazlarınızda yüklü olan Instagram uygulamasının en önemli eksikliklerini gideren uygulamayı mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.