Animoto

Animoto

Editör Puanı: 4.5/5
4.5

1 Kullanıcı: 5/5

5
Animoto Müzik Seçimi

Online Video Slayt Şov Hazırlama Servisi

Yeşim Halıcı Son güncelleme 6 yıl önce

Animoto anılarını ailesi ve arkadaşlarıyla farklı şekillerde paylaşmaktan hoşlananlar için hazırlanmış bir servis. Fotoğraf ve videolarınızla slayt şovlar hazırlamak isterseniz Animoto'ya kayıt olarak oldukça profesyonel izlenimi veren sonuçlar almanız mümkün.

Servisi ücretsiz kullanmak isteyenler 30 saniyeyi geçmeyen slayt şovlar hazırlayabiliyor. Tema seçtikten sonra servis, sizi adım adım sonuca ulaştırıyor. Resimlerinizi seçtikten sonra yazılar ekleyebilir ve kendi müziğinizi bu videolara ekleyebilirsiniz. Ücretsiz kullanımlarda slayt şov videoları 360p çözünürlüğünde hazırlanıyor. Ücretli kullanımlarda seçtiğiniz pakete göre süre kısıtlamalarını kaldırabilir, farklı efekt ve müzik seçeneklerinden yararlanabilir ve yüksek çözünürlüklü videolar hazırlayabilirsiniz.


Hazırlanan slayt şovlar kısa süre içerisinde hazır hale geliyor. Daha sonra bu slayt şovları kendi özel linkiyle Facebook, Twitter veya diğer sosyal ağlarda paylaşabilir. Dilerseniz Youtube'a anında yükleme yapılabilir. Videoyu hemen bilgisayarınıza kaydetme veya sitelere embed koduyla ekleme seçenekleri de Animoto'nun ücretsiz olarak sunduğu özellikler arasında.

Animoto için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
15 / 13,203
İşletim Sistemi:
Web Tabanlı

Video Popülerleri

 1. Online Video Kesici
  Online Video KesiciProgramsız Video Kesme Servisi
 2. ClipConverter
  ClipConverterİnternet'ten Video İndirme Web Uygulaması
 3. KeepSubs
  KeepSubsYouTube Video Altyazılarını İndirme Servisi
 4. Savefrom.net
  Savefrom.netÜcretsiz YouTube Video İndirme Servisi
 5. Dailysubs
  DailysubsAltyazı Arama ve İndirme Sitesi