Ninite

Ninite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,124
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Design Inc.

Ninite servisini kullanarak bilgisayarınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm programları tek bir tuşa dokunmadan kurabiliyorsunuz.

Ninite uygulaması, son dönemlerde karşımıza çıkan ilginç web servisleri arasında yer alıyor. Uygulama aslında sadece web üzerinden değil aynı zamanda bir Windows programı üzerinden de çalışıyor ve bu ikisinin kombinasyonu sayesinde bilgisayarınıza kurmak istediğiniz programları hiç vakit kaybetmeden elde edebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan ve çok sade bir arayüzle birlikte gelen uygulama, pek çok kullanıcının beğenisini kazanmayı başaracaktır.

Uygulamayı kullanmak için ilk olarak web servisini ziyaret ediyor ve karşınıza çıkan liste içerisinden hangi temel Windows programlarını yüklemek istediğinizi seçiyorsunuz. Seçimlerinizi gerçekleştirdikten sonra tek yapmanız gereken “Get Installer” butonuna basmak. Bu butona basmanızla birlikte seçtiğiniz tüm programların kurulumlarını gerçekleştirecek bir kurulum aracı bilgisayarınıza indirilecektir. Bu indirilen programı açarak hiç zahmet etmeden tüm programların kurulumunu başlatabiliyorsunuz.

Ninite'ın kurulum aracı tüm istediğiniz programları kurarken sizden herhangi bir bilgi talep etmiyor veya müdahale etmenizi gerektirmiyor. Dolayısıyla kullanırken tek yapmanız beklemek diyebilirim. Aynı zamanda 32 bit sistemlere 32 bit programları, 64 bitlere ise 64 bit programları kurabilmesi sayesinde PC'nize en uygun seçeneği size sunacağından emin olabiliyorsunuz.

Programların en son sürümlerini kurabilen Ninite, bilgisayarınızda hali hazırda bulunan programlara ise dokunmuyor ve böylelikle onlara dair ayar yahut seçenekleriniz bozulmadan kalıyorlar. Kurulumun temiz bir şekilde gerçekleşmesi ve bilgisayarınızı zorlamanın önüne geçmesi ise programın en dikkat çeken yanları arasında.

Eğer bilgisayarınıza her defasında onlarca programı baştan kurmak istemiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.