TRT 1 Canlı Yayın İzle

TRT 1 Canlı Yayın İzle

kullanıcı

TRT 1 Canlı Yayın İzle servisi ile TRT 1 kanalını bilgisayarınız üzerinden izleyebilirsiniz

TRT 1 Canlı Yayın İzle kullanıcılara bilgisayarlarını ve internet bağlantılarını kullanarak TRT 1 izleme ve TRT 1 HD izleme imkanı veren bir web servisidir.

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan resmi TRT 1 Canlı Yayın servisi ile kullanıcılar televizyon başında olmasalar bile TRT 1 yayınlarına erişebiliyorlar ve kanalı izleyebiliyorlar. İşte olduğumuzda veya seyahatlerimizde televizyondan uzak kalmaktayız. Favori yayınlarımızı bu tür durumlarda takip edemediğimiz durumlarda bilgisayarımız üzerinde TRT 1 Canlı Yayın İzle servisini açabilir ve dilediğimiz TRT 1 yayınını seyredebiliriz.

TRT 1 Canlı Yayın İzle servisi ile bilgisayarınız üzerinden TRT 1 yayınlarını izleyebilmeniz için sadece Adobe Flash Player yüklü güncel bir internet tarayıcısına ve internet bağlantısına sahip olmanız yeterli. TRT 1 Canlı Yayın İzle servisi üzerinde hem standart kalite TRT 1 yayınına erişebilir hem de HD kalitede yayın yapan TRT 1 HD yayınına erişebilirsiniz. Eğer internet bağlantı hızınız düşükse standart yayın ile akıcı bir şekilde kanalı izleyebilir, bağlantı hızınız yüksekse daha yüksek kaliteyle kanalı izleyebilirsiniz. TRT 1 HD yayınını izlemek için alternatif bağlantımıza tıklamanız yeterli.