Joker.org

Joker.org

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 582
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Joker.org

Joker.org, torrent'in inmesini bekleme derdine son veren, videoları anında izlemeye başlayabileceğiniz bir web servisidir.

Joker.org, torrent dosyalarının inmesini bekleme derdi olmadan, her türlü video dosyasını izlemenize olanak sağlayan bir web sitesidir.

Takip ettiğiniz yabancı diziler varsa ve bölümlerin inmesini bekleyemeyecek kadar sabırsızsanız bu web servisi imdadınıza koşuyor. Her türlü video dosyasının torrentini siteye yapıştırarak, izlemek istediğiniz videoyu anında izlemeye başlayabiliyorsunuz.

Torrent sitelerinden indirdiğiniz dosyaları direkt olarak siteye yükleyerek ya da magnet linkleri sitede bulunan kutuya yapıştırarak, anında izlemeye başlamanız mümkün. Siz ilgili torrent dosyasını eklediğiniz anda dosya video oynatıcı penceresinde açılarak, sizi beklemekten kurtarıyor. Aynı zamanda, siteye eklediğiniz videolarla uyumlu altyazılar varsa bunlar da otomatik olarak yükleniyor. Senkron problemi ya da uyumlu altyazı bulunamaması durumunda ise bilgisayarınızda bulunan bir altyazıyı, video oynatıcısında bulunan “baloncuk” butonuna basarak yükleyebilir, dizi keyfinize kaldığınız yerden, bekleme derdi olmadan devam edebilirsiniz. Torrent dosyasını ekledikten sonra karşınıza bir reklam penceresi çıkacaktır, "Skip Ads" butonuna basarak devam edebilirsiniz. Böylesine faydalı ve ücretsiz sunulan bir serviste reklam kullanılmasına göz yummak gerekir diye düşünüyorum. 

Ayrıca hatırlatalım, “bekleme derdi olmadan izleyebilirsiniz” şeklinde aktardık ama videoların yüklenmelerinin de internet hızınıza bağlı olarak değişebileceğini de bilmenizde fayda var.