LinguaLeo

LinguaLeo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 888
  • DOSYA BOYUTU 2.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LinguaLeo

LinguaLeo, İngilizcenizi ilerletmenize yardımcı olan uygulamalar arasında bulunuyor ve dünya genelinde oldukça popüler.

LinguaLeo, Windows 8 tablet ve bilgisayarınız üzerinden İngilizcenizi geliştirmek için yararlanabileceğiniz yabancı dil öğrenme uygulamalarından biri. Her seviyeye uygun yazılmış çok sayıda İngilizce kitap, makale ve hikayeyi ücretsiz olarak sunan uygulama ile seviyenizi anbean takip etme şansına da sahipsiniz.

Dünya genelinde 8 milyondan fazla kullanıcısı bulunan LinguaLeo’nun Windows platformu için hazırladığı uygulamayı kullanabilmeniz için öncelikle LinguaLeo hesabınıza giriş yapmanız; yoksa yen bir ücretsiz hesap oluşturmanız gerekiyor. Bu aşamadan sonra giriş ekranına ulaşıyorsunuz ve sizleri orta ve ileri seviyede yazılmış içerikler karşılıyor. Çevrimiçi ve cihazınıza indirip dilediğiniz zaman internet bağlantısı olmadan okuyabileceğiniz bu içerikler kelime dağarcığınızı geliştirmenize yardımcı oluyor. Anlamını bilmediğiniz kelimeleri üzerlerine tıklayarak sözlüğünüze ekleyebiliyor ve sonrasında LinguaLeo web sitesine giderek kelimelerin anlamını, okunuş şeklini öğrenebiliyor ve gerek alıştırma gerekse de kelime oyunları ile pekiştirebiliyorsunuz.

LinguaLeo Windows 8 uygulamasını mobil ve web sürümü ile karşılaştırdığımızda oldukça geride kaldığını söylemem gerek. Uygulama içerisinden yapabileceğiniz şeyler oldukça kısıtlı. Öyle ki sadece anlamını bilmediğiniz kelimeleri sözlüğünüze ekleyebiliyor ve seviyenizi takip edebiliyorsunuz. Bunun dışında alıştırmalar, kelime oyunları, sözlük gibi LinguaLeo’yu öne çıkaran tüm özellikleri web üzerinden kullanabiliyorsunuz.