Android İçin En İyi Twitter Uygulamaları

Twitter, günümüzde en önemli sosyal medya araçlarından bir tanesi. Aynı anda hem dünyanın her yerinden insanların ne düşündüğünü ve ne yaptığını görebildiğiniz hem de kendi dünyanızı başkalarıyla paylaşabildiğiniz bir platform. Küçük zevklerimizi paylaşab

Android İçin En İyi Twitter Uygulamaları

Twitter, günümüzde en önemli sosyal medya araçlarından bir tanesi. Aynı anda hem dünyanın her yerinden insanların ne düşündüğünü ve ne yaptığını görebildiğiniz hem de kendi dünyanızı başkalarıyla paylaşabildiğiniz bir platform. Küçük zevklerimizi paylaşabildiğimiz gibi hayat görüşümüzü ve siyasi düşüncelerimizi bile başkalarıyla tartışabildiğimiz ve ufkumuzu bu kadar açan başka bir platform yok desek yanlış olmaz.

Öyle ki her gün en az bir kaç kere cep telefonlarımızdan Twitter'a bakıyoruz. Fakat cep telefonları için geliştirilmiş resmi Twitter uygulaması zaman zaman yetersiz kalabiliyor ve isteklerimizi karşılayamayabiliyor. Bu sorunu çözmek için de başka firmaların tasarladığı Twitter istemcilerinden faydalanabiliriz.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz pek çok Twitter istemcisi var. Genel anlamda hepsinin amacı aynı olsa da fonksiyon ve tasarım açısından farklılaşan bu uygulamalardan, ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak olanı seçmek zor olabilir. Bu yüzden bizler Tamindir ekibi olarak sizler için en iyi Twitter uygulamalarını derledik. Eğer siz de Twitter'ın resmi uygulamasından yaka silkiyorsanız ve alternatif bir uygulama arıyorsanız, listemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

  1. Android İçin En İyi Twitter Uygulamaları
  2. Ücretsiz
  3. Ücretli

YORUMLAR