Storm it

Storm it

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 76
  • DOSYA BOYUTU 4.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NFN Labs

Storm it mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir uzun tweet atma uygulamasıdır

Storm it eğer düşündüklerinizi Twitter'ın 140 karakter limiti ile aktarmakta güçlük yaşıyorsanız oldukça işinize yarayacak bir uzun tweet atma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Storm it, aklınızda ne olursa olsun kolayca paylaşabilmenizi ve 140 karakter limitini dert etmeden Twitter kullanabilmenizi mümkün kılıyor. Normalde br Twitter iletisi paylaşırken bu mesajımız 140 karakteri aştığında cümleyi kesmemiz ve parçalara ayırmamız gerekiyor. Bu durum nedeniyle çoğu zaman Tweet atmaktan vazgeçebiliyoruz. Storm it ile fikirlerinizi ve cümlelerinizi bir araya toplayabiliyorsunuz ve otomatik olarak ve emek harcamadan parçalara ayırıp Twitter üzerinde paylaşabiliyorsunuz.

Storm it yazdığınız metni 140 karakter kuralını göz önüne alarak parçalara ayırıyor. Dilerseniz bu parçaların başına numaralandırma da yapabiliyorsunuz. Uygulamanın güzel özelliği düşüncelerinizi önce taslak olarak kaydetmesi. Bu sayede ne yazmak istediğinizi görebiliyor ve sonradan değişiklikler yapabiliyorsunuz. Ayrıca Storm it içerisinde bir de önizleme modu mevcut. Bu sayede paylaşmayı düşündüğünüz iletilerin Twitter üzerinde nasıl görüneceğini de önceden öğrenebiliyorsunuz.