Android İçin Seyahat ve Şehir Rehberi Uygulamaları

Yurtdışı ve yurtiçi seyahatleriniz esnasında kullanabileceğiniz bu Android uygulamaları sayesinde gezileriniz hiç olmadığı kadar keyifli olacak.

TripAdvisor

Seyahat ve şehir rehberi uygulamaları denince akla ilk gelen seçeneklerden olan TripAdvisor'ın elinin değmediği bir tatil planı düşünülemez.

Nereye gideceğine bir türlü karar veremeyenler bir numaralı yardımcısı TripAdvisor sayesinde hem yaşadığınız yerdeki hem de ilk defa ziyaret ettiğiniz şehirlerdeki en gözde mekanları bulabilirsiniz. TripAdvisor sayesinde çevrenizde bulunan en iyi restoranları, uygun fiyatlı uçak biletlerini ve eğlenceli aktiviteleri tespit edebilirsiniz.

Uygulamanın dikkat çeken yanları arasında kullanıcı yorumlarını ve mekan fotoğraflarını sunuyor olması. Bu sayede daha objektif sonuçlara ulaşabilir ve kararınızı doğru yönde verebilirsiniz. Rezervasyon işlemlerini de aynı uygulama üzerinden yapabiliyor olmamız en beğendiğimiz detaylardan bir tanesi.
Seyahatleriniz esnasında kullanabileceğiniz bir rehbere ihtiyacınız varsa TripAdvisor mutlaka denemeniz gereken uygulamalar arasında.

iOS İçin Seyahat ve Şehir Rehberi Uygulamaları

  1. Android İçin Seyahat ve Şehir Rehberi Uygulamaları
  2. Poynt
  3. Kolay Döviz Kurları
  4. Expedia Hotels & Flights
  5. TripAdvisor

YORUMLAR