B612

B612

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 59,233
  • DOSYA BOYUTU 7.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naver

Selfie meraklılarına LINE tarafından sunulan B612 – Selfie with the heart 53 farklı filtre seçeneğiyle dikkat çeken bir özçekim uygulaması.

Selfie veya Türkiye'de anılmaya başlayan alternatifiyle özçekim yapmaya meraklıysanız B612 – Selfie with the heart isimli bu uygulama anılmaya değer özellikleriyle dikkatinizi çekebilecek bir uygulama. Envanterinde birçok filtre seçeneği barındıran ve Selfie kültürüne meraklı kullanıcıları için kullanım kolaylığını zirveye çıkaran bu uygulama sayesinde kolaj çalışmalarınızı da kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Çekmiş olduğunuz fotoğrafları da kolayca popüler sosyal medya platformlarında paylaşmanız mümkün.

Arayüz tasarımıyla da övgüyü hakkeden bir yapıya sahip olan B612 – Selfie with the heart, fotoğraflarınız için arzu ettiğiniz filtrelere kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Tam tamına 53 adet filtresi bulunan uygulamanın rastgele butonu sayesinde karşınıza çıkacak filtreleri denemenize de imkan tanınıyor. Fotoğraf üzerindeki renk ve ışıltı efektlerinin nereye odaklanacağını da kontrol etme fırsatınız var. Bulanıklaştırma efekti fotoğrafınızda ön plana çıkmasını istediğiniz kısımları tonlamanız da mümkün. Bazı uygulamaların ihmal ettiği sessiz çekim seçeneğinin de olması sayesinde siz Selfie fotoğrafınızı çekerken kimsenin gereksiz dikkatini çekmeyeceksiniz.