LINE Camera

LINE Camera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,008
  • DOSYA BOYUTU 15 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LINE Corporation

Fotoğraf ve resimlerinizi en güzel şekilde efektlendirebilmek için Android cihazınızda bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

LINE Camera uygulaması artık Aillis olarak adlandırılıyor ve yeni uygulamayı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

LINE sohbet uygulamasını hepiniz duymuşsunuzdur. Ancak LINE sadece bir sohbet aracı olarak değil aynı zamanda LINE Camera uygulaması olarak da Google Play'de yerini almış durumda. Uygulamayı kullanarak Android akıllı telefon ve tabletinizdeki fotoğraf ile resimleri kolayca dekore edebilir, istediğiniz efektlerle güzelleştirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulamanın içerisinde 100'den fazla farklı çerçeve yer alıyor ve LINE uygulamasındaki en popüler 1000 sticker da unutulmamış durumda. Bu stickerları resimlerinize ekleyerek onları çok daha sevimli hale getirebilirsiniz. Filtreli fotoğraflar elde etmek isteyenler de yine uygulamada yer alan onlarca farklı fotoğraf filtresini keyifle kullanabilirler.

Eğer kendinize ait yazılar ve fırça efektlerini istiyorsanız program buna da imkan tanıyor. Direkt olarak resimleriniz üzerinde fırçalar, yazılar ve damgalar ile değişiklikler yapabiliyorsunuz. Bu sayede hazır efektlerden hoşlanmayanlar için kendi alternatiflerini yaratma şansı doğuyor. Beğendiğiniz sonuçları elde ettiğinize inanıyorsanız en popüler sosyal ağlarda arkadaşlarınızla fotoğrafları direkt olarak paylaşma imkanı da uygulamada unutulmamış.