17 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu, 17 Kasım Hasta Sayısı Kaç Oldu?

17 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 17 Kasım Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? Detaylar haberimizde.

16-agustos-turkiye-koronavirus-tablosu

Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. 17 Kasım Türkiye koronavirüs hasta sayısı kaç oldu? 17 Kasım Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? 17 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. İşte 17 Kasım Türkiye koronavirüs tablosu.

İnsanlar Arasında Yayılan Ebola Benzeri Ölümcül Virüs Ortaya Çıktı!
Bilim

İnsanlar Arasında Yayılan Ebola Benzeri Ölümcül Virüs Ortaya Çıktı!

Ebola benzeri kanamaya neden olan ölümcül bir virüs türü keşfedildiği bilgisi aktarılıyor. Koronavirüs salgını devam ederken yeni bir virüs türü daha ortaya çıktı.

17 Kasım Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 156.692 test yapıldığı ve 3.819 yeni hasta olduğu duyuruldu. Bugün 103 kişi hayatını kaybetti ve 2.688 kişi iyileşti.

17 Kasım Türkiye Koronavirüs Toplam Hasta Sayısı ve Can Kaybı

17 Kasım itibari ile son açıklanan verilere göre, Türkiye'de toplam hasta sayısı 421.413 oldu. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı ise 11.704'e yükseldi.

Toplam ağır hasta sayısının 3.657 olduğu duyuruldu. Toplam iyileşen hasta sayısı 359.063 olarak açıklandı.

Hemen aşağıdan paylaşılan tabloya bakabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Yasakları Açıkladı: Sokağa Çıkma Yasağı Uygulanacak!
Bilim

Cumhurbaşkanı Yasakları Açıkladı: Sokağa Çıkma Yasağı Uygulanacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrasında açıklama yaptı.

Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın. Doktorlar aşı için çalışmalarına devam etmekte.

Aşağıda yer alan bağlantıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR