Dwayne ''The Rock'' Johnson'ın Alarm Uygulaması Yayınlandı!

Dwayne ''The Rock'' Johnson'ın Alarm Uygulaması Yayınlandı!

Fast and Furious filmlerinden tanıdığımız ve eski bir Amerikan güreşi yıldızı olan The Rock takma adına sahip Dwayne Johnson bizi uyandırmak için kolları sıvadı. Eğer sabahları uyanmakta güçlük yaşıyorsanız bir hayli işinize yarayacak bir alarm uygulaması olan The Rock Clock size bu konuda ilginç bir çözüm sunuyor. Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler içni geliştirilmiş uygulama temel olarak bizzat kahramanımız Dwayne ''The Rock'' Johnson tarafından hazırlanmış alarm tonlarını içermekte ve sizi her sabah yeni bir alarm türüyle uyandırabilmekte.

Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen The Rock Clock herhangi bir uygulama içi satın alım işlemi de içermiyor. Uygulamada yer alan 25 farklı alarm tonu Dwayne ''The Rock'' Johnson seslendirilen mesajları içerirken uygulama içinde çeşitli video mesajlar da karşımıza çıkıyor. Bu alarm tonları ve video mesajlarda elbette The Rock'ın bizi öperek uyandırmasını beklemiyoruz; fakat kahramanımız uyanma konusunda sizi motive edebiliyor.

The Rock Clock'ın ilginç yönü uygulama içerisinde herhangi bir alarm erteleme seçeneğinin olmaması. Bunun nedeni ise The Rock'ın asla alarmlarını ertelememesi olarak gösteriliyor. Ayrıca alarmınızı The Rock'ın alarmıyla senkronize edebiliyor ve kahramanınızla aynı anda uyanabiliyorsunuz:

Microsoft'un Sizi Teperek Uyandırmaktan Beter Eden Alarm Uygulaması Uyanma Problemi Yaşayanları Coşturuyor

YORUMLAR