Facebook Messenger Uygulaması Apple Watch İçin Güncellendi

Facebook Messenger Uygulaması Apple Watch İçin Güncellendi

Dünyanın en çok ziyaret edilen sosyal medya sitesi Facebook'un mobil mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger, Apple Watch'a uyumlu olması için güncellendi.

Milyonlarca kullanıcı tarafından mobil cihazlar üzerinden erişim sağlanan Facebook Messenger, arkadaşlarınızla konuşmayı oldukça basit hale getiriyor. Hiç yorulmadan mesaj atabiliyor ve çeşitli emojiler gönderebiliyorsunuz. Facebook, sürekli geliştirdiği mobil uygulamasını akıllı saat piyasası için de hazır hale getirdi.

Apple Watch, dünyanın neredeyse en pahalı akıllı saati olma yolunda ilerliyor. Buna rağmen binlerce kişinin kolunda Apple'ın yeni akıllı saatini görmek mümkün. Henüz çok geniş bir uygulama yelpazesi olmamasına rağmen Apple Watch satışları her gün çoğalıyor. Facebook bu durumun farkına vardı ve gelecek için yatırım yapma yolunu tercih etti. Facebook, Messenger uygulamasını güncelleyerek Apple'ın akıllı saatine hazır hale getirdi ve uygulamanın birçok özelliğini de uygulama içerisinde kullanılabilir halde bıraktı.

Telefonunuzu hiç çıkarmadan kolunuzdaki Apple Watch sayesinde Facebook üzerinden arkadaşlarınıza mesaj gönderebilir ve onlarla muhabbet edebilirsiniz. Sesli mesaj gönderme ve hareketli emoji yollama özelliğiyle birlikte uygulama içerisinde oldukça eğlenceli vakit geçirmeniz mümkün. Tabii kolunuzdan metin yazması zor olacağı için Facebook'un Apple Watch uygulaması en çok ses ve emoji göndermek için kullanılacaktır.

Facebook Haber Akışı İnternet Bağlantınızın Hızına Göre Şekillenecek

Facebook Beğenmedim Butonları Test Yayınına Başladı

YORUMLAR