Far Cry 7 Çıkış Tarihi ve Önemli Bilgiler Sızdırıldı

Far Cry 7 çıkış tarihi ortaya çıktı. Ayrıca Ubisoft'un yeni açık dünya oyununun nerede geçeceği de sızdırıldı. İşte merak içerisinde beklenen yapımın detayları!

Far Cry 7 çıkış tarihi dahil olmak üzere oldukça önemli bilgiler gün yüzüne çıktı. Peki, dünya çapında oldukça büyük bir popülerlik elde eden serinin yeni oyunu ne zaman piyasaya sürülecek? Ortaya çıkan bilgilere dair ayrıntılar haberimizde.

Crytek tarafından geliştirilen ilk Far Cry oyunu 2004 yılında çıktı. Oyunun büyük beğeni toplaması üzerine 2008 yılında Far Cry 2 satışa sunuldu. Çok fazla sayıda oyuncu tarafından beğenilen serinin altıncı ana oyunu ise 2021 yılında piyasaya sürüldü.

Far Cry 6 piyasaya sürüldükten sonra çoğu kişi, yeni video oyununu beklemeye başladı. 2021 yılından beri sessizliğini koruyan seri ile ilgili oldukça önemli bir gelişme yaşandı. Yaşanan gelişme sonucunda oyunun piyasaya sürüleceği tarih ve nerede geçeceği gibi bilgiler sızdırıldı. Peki, Far Cry 7 ne zaman çıkacak? 

Far Cry 7 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Video oyunu sektörünün en önemli şirketlerinden biri olan Ubisoft'un iki yeni Far Cry oyunu üzerinde çalıştığı söyleniyor. Tom Henderson'a göre Far Cry 7 ve çok oyunculu moda sahip bir Far Cry oyunu 2025 yılının sonbahar mevsiminde satışa sunulacak.

Her iki oyunun içeriği ile ilgili detaylı bir bilgi mevcut değil. Başlangıçta tek oyunun olması amaçlandığı ancak geliştirme sürecinde oyunun iki ayrı proje hâline getirildiği iddia ediliyor. Çok oyunculu tabanlı oyunun Project Maverick, Far Cry 7'nin ise Project Blackbird kod adına sahip olduğu belirtildi.

Epic Games'te 55 TL Değerindeki İki Oyun Ücretsiz Oldu
OYUN

Epic Games'te 55 TL Değerindeki İki Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games, ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Dünya çapında oldukça büyük bir popülerliğe sahip olan Epic Games tarafından bedava olarak sunulan yeni yapımlar belli oldu.

Far Cry 7 Nerede Geçecek?

Merak içerisinde beklenen Far Cry 7 isimli video oyununun Alaska'nın vahşi doğasında geçeceği iddia edildi. Ayrıca oyunda kalıcı ölüm ve sırt çantası sistemi gibi özelliklerin yer alacağı da söylentiler arasında. Oyunun hikâyesi ilgili bilgi henüz bilgi mevcut değil.

Far Cry 6 Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?
OYUN

Far Cry 6 Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

Far Cry serisi oldukça köklü ve geniş kitlelere ulaşmayı başarmış bir oyun.

YORUMLAR