Google Pixel 2 XL'ın Fiyatı Sızdırıldı

google

Bu sabah Google'ın üst seviye yeni akıllı telefonu Pixel 2 XL'ın depolama ve fiyat bilgileri sızdırıldı. Büyük bir ihtimal ile sadece LG şirketi tarafından üretilecek olan yeni Pixel, teknik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Droid Life tarafından sızdırılan görsellerde, yeni Pixel 2 XL'nin siyah, beyaz ve kırmızı renk seçeneklerine sahip olacağı belirtiliyor. Ayrıca Google'ın hem siyah hem de beyaz renklerini tek bir tasarımda kullanacağını da ifade eden Droid Life, Pixel 2 XL'ın 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçenekleri ile geleceğini açıkladı.

Daha önce sızdırılan bazı bilgilere göre Pixel 2 XL'da Snapdragon 835 ve 4GB RAM bulunacağını biliyorduk. Ayrıca 6 inç OLED ekrana sahip olacak Pixel 2 XL, tabii ki Android 8.0 Oreo ile kullanıcıları karşılayacak. Bunların dışında fiyat konusunda da kullanıcılarını üzecek gibi görünen Google, söylentilere göre akıllı telefonunun 64 GB’lık modeli için 849 dolar ve 128 GB’lık modeli için ise 949 dolarlık bir fiyat etiketi belirlemiş. 4 Ekim'de Pixel 2 ile birlikte satışa sunulacak Pixel 2 XL Google'ın beklentileri karşılayacak mı, göreceğiz.
 

YORUMLAR