HTC One Birkaç Ay İçinde Android 4.2'ye Yükselecek

HTC One, çıkışın ardından birkaç ay içinde Android 4.2 güncellemesine sahip olabilecek.

HTC One Birkaç Ay İçinde Android 4.2'ye Yükselecek

HTC One her ne kadar birçok pazarda henüz tam olarak satışa çıkmasa da ürüne dair gelişmeler oldukça hızlı bir şekilde yansıyor diyebiliriz. Son olarak HTC One’ın birkaç ay içinde Android 4.2 Jelly Bean güncellemesine sahip olacağı belirtildi.

Geçtiğimiz sonbahar ayında tanıştığımız Android 4.2 bilindiği üzere henüz Nexus cihazlarda kendine yer buldu. Özellikle de Nexus 4 gibi cihazlar akıllı telefon dünyasında yazılım konusundaki bu avantajını çok iyi kullanıyor. Galaxy S4’ün de Android 4.2 ile çıkacağı belirtilmişti ve HTC One ile hemen hemen aynı tarihlerde Android 4.2 kullanan bir Galaxy akıllı telefonla tanışacağınız. Tüm bunlara baktığımızda işletim sistemi sürümü konusunda da eşitlik sağlanacakmış gibi görünüyor.

Bir HTC yetkilisine Twitter üzerinden yöneltilen soru üzerine cihazın sadece birkaç ay içinde Android 4.2 güncellemesine sahip olacağının bildirilmesi şüphesiz HTC One almayı düşünen Türk kullanıcılar için de güzel bir cevap olmuştur.

Android 4.2 Jelly Bean ile ilgili detaylı bilgilere erişmek için "Android 4.2 ile Gelen Yenilikler" isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Samsung Akıllı Saat Üretiyor

YORUMLAR