Samsung Galaxy Note 7'nin İlk Gerçek Fotoğrafı Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 7'nin İlk Gerçek Fotoğrafı Sızdırıldı!

Şüphesiz ki önümüzdeki dönem için en heyecanla beklenen akıllı telefonlardan bir tanesi Samsung Galaxy Note 7. Samsung'un phablet ailesinin yeni üyesi Galaxy Note 7'yi Ağustos ayının ilk haftasında dünyaya resmi olarak tanıtması beklense de firma şu ana kadar yeni phablet amiral gemisi hakkında herhangi bir bilgi paylaşmış değil. Bunun yerine 3. parti kaynaklar tarafından sızdırıldığı iddia edilen birkaç bilgi elimizde mevcut. Daha önceden Samsung Galaxy Note 7'nin tasarımsal çizimleri ortaya çıkmıştı. Bu çizimlerde cihazın 5.7" boyutunda bir ekrana sahip olduğu görülüyordu. Ayrıca Galaxy S7 Edge'de olduğu gibi Galaxy Note 7'de de çift taraflı kavisli bir ekranın kullanılacağı söylentiler arasındaydı.

İnternete sızdırılan yeni Galaxy Note 7 resimleri ilk gerçek fotoğraflar olması açısından dikkat çekiyor. Daha önceden sızdırılan Galaxy Note 7 resimleri tasarımsal render resimleri şeklindeydi. Yukarıda göreceğiniz ve Galaxy Note 7'e ait olduğu iddia edilen fotoğrafta önceden ortaya çıkmış söylentiler de doğrulanıyor. 5.7" boyutundaki ekran ve çift taraflı kavisli yapı fotoğraftaki cihazın özellikleri arasında.

Daha önceden Galaxy Note 7'nin iris tarama teknolojisine de sahip olacağı bilgisi sızdırılmıştı. Cihazın bu teknolojiye sahip olabilmesi için de ön yüzünde özel bir donanıma sahip olması gerekiyordu. Sızıdırlan fotoğrafa göz atıldığında Note 7'nin ön panelinde, serinin önceki telefonlarına göre bir takım değişikliklerin yer aldığı gözlemleniyor. Bu da bize bu telefonun gerçekten iris tarama teknolojisi kullanacağını söylüyor olabilir.

Sızıdırılan fotoğraf temel alındığında Galaxy Note 7'nin tasarımsal anlamda serinin klasik yapısına sahip olduğu söylenebilir. Bunun yanında Note 7, seri içerisinde ilk defa kavisli ekran kullanan telefon olacak.

Sızdırılan fotoğrafların gerçek olup olmadığını önümüzdeki günlerde Samsung Galaxy Note 7 resmi olarak tanıtıldığında göreceğiz.

Nexus 2016 ve Galaxy Note 7 Snapdragon 821 ile Yüzde 10 Daha Hızlı Olacak

Galaxy Note 7 AnTuTu Testlerinde Ortaya Çıktı

YORUMLAR