Samsung, Galaxy S8 Kamera Özelliklerini Bir Kez Daha Hatırlattı

Samsung, Galaxy S8 Kamera Özelliklerini Bir Kez Daha Hatırlattı

Samsung, kısa bir süre önce Galaxy S8'in en iyi özelliklerini hafızalarımızda tazelemek için kısa videolar yayınladı. Bu yayınlanan videolar, piyasada hala hüküm sürmek isteyen Samsung'un, satış potansiyelini canlı tutmak için gösterdiği bir çaba olarak algılanıyor.

Çok da yanlış bir pazarlama strateji olmayan bu çaba, Galaxy S8'lerin piyasaya sürülmesinin üzerinden zaman geçmiş olsa bile, cihazların piyasadaki hakimiyetinin devam ettirilebilmesi açısından doğru bir karar.

Yayınlanan yeni ve kısa videolar, Galaxy S8'in toz ve suya dayanıklılık özelliklerine odaklanırken, esprili bir yaklaşım sergileyerek kullanıcıların ve potansiyel müşterilerin gülümsemelerine de yol açıyorlar.

Samsung'un yayınladığı söz konusu videolar, hem kamera uygulamalarına dikkat çekiyor hem de Bixby Vision özelliğine odaklanıyorlar.

Samsung'un yayınladığı yeni Galaxy S8 tanıtım videolarının birinde "yiyecek modu" özelliğinin tanıtıldığı da gözlerden kaçmıyor. Samsung bu özelliğini, yiyecek fotoğrafları paylaşanların dikkatine sunmuş.

Son video, Galaxy S8'in "Hızlı Otomatik Odaklama" özelliğine odaklanıyor. Bu özellik, objeyi yakalamak için kullanıcıların söz konusu kareyi hızla çerçevelemelerinin yeterli olacağına dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8+ Karşılaştırması

Samsung Galaxy S8 Sorunları ve Çözümleri

Samsung, Galaxy S8 ile Mükemmel Fotoğraflar Çekmeyi Öğretecek

YORUMLAR