Serious Sam 4 Hayatta Kalma Modu ile Güncellendi

Serious Sam 4’e hayatta kalma modu eklendi. Peki, popüler video oyununa eklenen hayatta kalma modu neler sunuyor? İşte yeni mod ile ilgili bütün ayrıntılar!

Serious Sam 4 hayatta kalma modu eklendi. 1.07 güncellemesi ile beraber oyuna eklenen yeni mod sayesinde oyuncular hayatta kalma türünü deneyimleyebilecek. Peki, hayatta kalma modu neler sunuyor? Konu ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Serious Sam 4 Hayatta Kalma Modu Neler Sunuyor?

Croteam tarafından geliştirilen Serious Sam: First Encounter, 2001 yılında çıkışını gerçekleştirdi. Video oyununun beğenilmesi üzerine 2002 yılında Serious Sam: The Second Encounter, 2005 yılında ise Serious Sam 2 geliştirildi. Böylece Serious Sam, video oyunu serisi haline geldi. Bu zamana kadar çok sayıda Serious Sam oyunu geliştirildi ve hemen hemen hepsi çok beğenildi.

Serinin son oyunu olan Serious Sam 4, 24 Eylül 2020 yılında Windows ve Stadia platformlarına çıkışını gerçekleştirdi. Geliştirici Croteam, FPS türündeki oyun için yeni güncellemeler yayımlamaya devam ediyor. Yayımlanan yeni güncelleme ile beraber oyuna hayatta kalma modu geldi. Oyuna eklenen yeni mod, tek oyunculu ve co-op modlarında oyananabiliyor. Böylece oyuncular, ister tek başına ister arkadaşları ile birlikte hayatta kalmaya çalışabilecek.

Survival olarak isimlendirilen yeni modda üç harita yer alıyor. Oyuncular istediği haritayı seçerek hayatta kalma deneyimini yaşayabilir. Survival modu ile oyun çok daha eğlenceli hale geldi. Serious Sam 4’e sahip değilseniz ve yeni modu deneyimlemek istiyorsanız, popüler dijital oyun mağazası Steam’de kış indirimleri kapsamında yüzde 20 indirim fırsatı ile 60,80 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Ayrıca 1.07 güncellemesi, noel etkinliği, performans ve oynanış konusunda iyileştirmeler ve grafiksel düzeltmeler de içeriyor. Performans iyileştirmeleri kapsamında API sistemleri ve NVIDIA 3000 serisi ekran kartları için birtakım iyileştirmeler yapıldı. Ayrıca A Breakfast in France isimli yan görevde meydana gelen ani FPS düşüşü sorunu düzeltildi.Sadece Steam sürümü için geçerli olan noel etkinliği kapsamında Death from Above'daki ağacı bulmanız gerekiyor.

Serious Sam 4 Sistem Gereksinimleri

Serious Sam 4 oynamak için ihtiyacınız olan bilgisayarın özellikleri ise aşağıdaki gibi sıralanabilir.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: 4 çekirdekli 2.5 GHz
 • Bellek: 8 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 780/970/1050 veya AMD Radeon 7950/280/470 (3 GB VRAM)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama Alanı: 40 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: 8 çekirdekli 3.3 GHz
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 1080/2060 veya AMD Radeon Vega64/5700 (8 GB VRAM)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama Alanı: 42 GB kullanılabilir alan

Epic Games, 31 TL'lik Oyunu Ücretsiz Dağıtıyor: Hemen İndirin!
OYUN

Epic Games, 31 TL'lik Oyunu Ücretsiz Dağıtıyor: Hemen İndirin!

Epic Games Store üzerindeki on beş oyunlu programının ortasına geldik. Bu defa Epic Games 31 TL'lik oyunu ücretsiz sunuyor: Inside.

YORUMLAR