1 Second Everyday

1 Second Everyday

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 167
  • DOSYA BOYUTU 8.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Touch Lab Inc

Hayatınızdan her gün 1 saniyelik kesitler almak ve bunları bir arşiv haline getirmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

1 Second Everyday uygulaması Android cihazlarda kullanabileceğiniz ve adından da anlayabileceğiniz gibi her gün 1 saniyelik kayıt yapmanızı sağlayan bir uygulama. Böylece her gün 1 saniyelik videolar kaydederek hayatınızdan ufak kesitler elde edebilir, yaşlandığınızda saatleri bulan bir video kaydına sahip olabilirsiniz.

Oldukça çekici bir tema ile yola çıkan uygulama ilk ay ücretsiz olarak sunuluyor ve daha sonra 0.99 dolar ödeyerek tam sürümü satın almanız gerekiyor. Uygulama telefonunuz ile çektiğiniz videoları tarihlerine göre sıralamakta ve kayıt yapmaya olanak veriyor. Ayrıca alarm sistemi sayesinde her gün video çekmeyi unutmamanızı sağlayan 1 Second Everyday, farklı kategoriler altında 1 saniyelik videoları tutabiliyor.

Böylece çocuklarınız, eşiniz, yemekleriniz ve çok daha fazlasını farklı kategorilendirmeler ile saklamanız mümkün. Google Drive senkronizasyonuna da olanak tanıyan uygulama sayesinde her zaman videolarınız yedeklenecek. Çektiğiniz videoları kolayca sosyal ağlar üzerinden paylaşabilir ve dilerseniz hiç paylaşım yapmadan da size özel olarak tutabilirsiniz.