7Days APK

7Days APK

kullanıcı

7Days APK Android telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz görsel roman oyunlarından. Grafik romanlara ilginiz varsa mobil oyununu kesinlikle oynamalısınız.

7Days APK, görsel roman oyunlarından. Buff Studio Co.,Ltd tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak mobil platformda oyunculara sunulan 7Days bir macera oyunu.

Hareketlerinizle yolunuzu seçebildiğiniz görsel roman oyununda yaşam ve ölüm arasında bir dünyada sıkışıp kalan bir kız olan Kirell’in yerine geçiyorsunuz. Ölüm tanrısı Charon ile konuştuktan sonra yalnızca biri öldüğünde çalışan bir pusulayı izleme görevini alıyorsunuz.

7Days APK İndir

Mobil platformda geniş kitleler tarafından ilgiyle oynanan yapımda gerilim dolu saatler sizleri bekliyor. Hikaye odaklı olarak ilerlediğiniz oyunda yaptığınız seçimlere göre hikayenin gidişatını etkiliyorsunuz. Roman tarzında içeriklere sahip olan oyunda seçimlerinize bağlı karşılaşabileceğiniz  birden fazla son bulunuyor.

Çeşitli başarımların ve zorlukların yer aldığı yapımda sohbet seçenekleri de karşımıza çıkıyor. Sohbet ekranlarında gerçekleştirdiğiniz diyaloglar ile hikayeyi etkiliyor ve ona göre şekillenmesini sağlıyorsunuz.

Etkileşimli hikaye oyunları, görsel roman, seçime dayalı hikaye ve bağımsız oyunlarla ilgileniyor ancak bu tarz oyunların hepsi birbirine benziyor diyorsanız, bu macera oyununu denemelisiniz. 7 Days gizemlerle dolu görsel romandaki tüm hikayeler özenle seçilmiş yazarlar tarafından kaleme alınmış. Gizemli, dokunaklı, hilesiz bölümler, hikayeler, sohbetlerle dolu bir hikaye oyunu bizlerle.

7Days APK Android Oyunu Özellikleri

  • Çarpıcı grafiklere sahip grafik roman stili sanat eseri
  • Yaşamla ölüm arasında geçiş yapan benzersiz oyun ayarı
  • Seçimlerinize göre değişen gizemli hikaye
  • Çeşitli başarımlar ve gizli mücadeleler
  • Hikayeye göre farklı bölümler ve sonlar
  • Gizemli hissi veren metin macerası
  • Heyecan verici hikaye oyunu
  • Gizemde seçim bazlı oyun

Bu görsel roman oyunu kimlere göre? Görsel roman oyunları, gizem oyunları, hikaye oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Macera oyunları oynayarak veya görsel roman okuyarak zaman geçirmek istiyorsanız, Gizem dolu oyunları, interaktif hikayeleri seviyorsanız, Ücretsiz oyunları oynamayı tercih ediyorsanız, Aşk romanları, başyapıt hikayeler, gizemli roman veya macera oyunları hayranıysanız, Klasik macera oyunu hikayelerinden sıkıldıysanız, 7 Days’i kesinlikle oynamalısınız.

İki farklı mobil platform oyuncularına sunulan 7Days, şu anda aktif olarak 5 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanıyor. Google Play’de oyuncularda 4.6 gibi bir inceleme skor puanı alan yapım ücretsiz olarak oynanıyor.

İyi oyunlar dileriz.