8 Ball Pool

8 Ball Pool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37,166
  • DOSYA BOYUTU 17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Miniclip.com

8 Ball Pool, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz dünyanın en büyük online bilardo oyunlarından bir tanesidir.

8 Ball Pool, gerçek bir bilardo deneyimi yaşamanızı sağlayan oldukça keyifli ve eğlenceli bir Android bilardo oyunudur. Pek çok başarılı oyuna sahip olan Miniclip şirketinin oyunlarından biri olan 8 Ball Pool ile bilardo oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Oyunu ücretsiz olarak indirdikten sonra Miniclip hesabı oluşturarak veya Facebook hesabınız ile oyuna giriş yapabiliyorsunuz. Oyundaki hesabınız ile bilardo maçlarını kazandıkça seviye atlıyor ve daha güçlü hale geliyorsunuz. Oyunda pratik, 1'e 1 ve turnuva olarak 3 farklı mod bulunuyor. Eğer bilardo ile yeni tanışıyorsanız veya rakiplerinizle karşılaşmadan önce ısınmak istiyorsanız bir süre pratik yapmanızı öneririm. Yeterli pratik yaptıktan sonra kendi isteğinize göre 1'e 1 karşılaşamlara veya 8 kişilik turnuvalara katılabilirsiniz.

Miniclip veya Facebook hesabınızdaki arkadaşlarınız ile kolayca bilardo maçına girerek beraber oynayabilirsiniz. Dünya üzerindeki tüm oyuncularla karşılaştığınız 1'e 1 mücadelelerden galip ayrılarak masadaki altınları kazanabilir ve kazandığınız altınları isterseniz daha yüksek altın kazanma şansınızın olduğu masalara girmek, isterseniz oyun içerisinde kullandığınız ıstakayı değiştirerek birbirinden güzel ve renkli yeni ıstakalar almak için kullanabilirsiniz.

Oynadıkça hem ustalaşacağınız hemde bağımlılık kazanacağınız 8 Ball Pool ile keyifli vakit geçirebilmek mümkün. Özellikle bilardo severlerin ilgisini daha çok çekebilecek oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Sizde Android cihazlarınız ile birlikte bilardo oynamak ve eğlenmek istiyorsanız, bu uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Not: Oyunu oynayabilmek için cihazınızın internete bağlı olması gerekmektedir.