A4 Image Video Converter

A4 Image Video Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 16,790
  • DOSYA BOYUTU 11.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici a4video

Resim dosyalarınızı video haline getirerek video formatında slayt gösterileri hazırlamak ya da video dosyalarınızı ses dosyalarına dönüştürerek mp3 çalarınızda da dinlemek istiyorsanız bu programı kullanabilir ve bu 3 farklı dosya tür

Image Video Converter ile resimlerinizi videolara dönüştürebilir ve slayt gösterilerini müzikli bir şekilde video formatlarında kaydedebilirsiniz. Ayrıca videolardaki bazı kareleri de resim kareleri şeklinde çıkartabilir ve önemli kareleri paylaşabilirsiniz. Tüm bu özelliklerin dışında videolarınızı ses formatlarına da dönüştürebilir ve sadece sesleri kaydedebilirsiniz.

Gelişmiş özellikleri ile kullanım kolaylığını birleştiren A4 Image Video Converter sayesinde resimlerinizi videolara, videolarınızı seslere dönüştürebilirsiniz.

Desteklenen resim formatları: JPG, JPEG, GIF, BMP, PNG, PCX, TIFF, TGA, PGM, PPM, PAM, SGI

Desteklenen müzik formatları: WAV, MP3, WMA, AAC, AC3, FLAC, M4A, MKA, MP2, OGG, RA, AIF, AIFF, AIFC, AU, AVI

Desteklenen video formatları: AVI (DivX, XviD, MPEG4, Uncompressed, Cinepak) MPG, MPEG, WMV, MP4, M4V, 3GP, RMVB, RM, FLV, SWF, MKV, MOV, VOB, IFO, YUV, AVM, ASF, AVS, DAT, OGM, TS, TP, NSV, AMV, ASV, FFV, H261, H263, H264, GIF(Animated GIF)