Ace of Arenas

Ace of Arenas

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 232
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gaea Mobile Limited

Ace of Arenas mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Ace of Arenas oyunculara online arenalara çıkarak diğer oyuncularla heyecan dolu çarpışmalar yapma imkanı veren bir mobil MOBA oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Ace of Arenas, bilgisayarlarda League of Legends gibi oyunlarla popüler hale gelen MOBA türünü mobil cihazlarımıza taşıyor. Dokunmatik kontroller için özel olarak geliştirilmiş Ace of Arenas kendi fantastik dünyasını yaratıyor ve bu dünyada seçeceğiniz kahramanlarla çarpışmanızı mümkün kılıyor.

Ace of Arenas'ta oyuncular temel olarak takımlar halinde karşılaşıyorlar. Her takımın amacı ise rakip takımın savunma sistemlerini yok ederek karargahına ulaşmak ve karargah merkezindeki büyük taşı yok ederek maçı kazanmak. Bu mücadelede kahramanların özel yetenekleri maçın kaderini belirlemekte. Maçlar sırasında kazanacağınız tecrübe puanıyla kahramanlarınız seviye atlayabiliyor ve daha güçlü hale geliyor. Her kahraman kendine has yeteneklerle donatıldığı için her takım kendine özel bir oyun stiline sahip oluyor. Bu nedenle takım oyunu ve taktiksel seçimler Ace of Arenas'da öne çıkan öğeler.

Ace of Arenas oyunculara kahramanlarını farklı görünümlerle ve silahlarla kişiselleştirme imkanı veriyor. Göze hoş görünen grafikler Ace of Arenas'ta oyuncuları bekleyen bir diğer öğe.