ActivityPal

ActivityPal

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 127
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MyActivityPal Inc.

Android akıllı telefonlar için hazırlanan ActivityPal uygulaması ile arkadaşlarınızla buluşmalarınızı daha kolay organize edebilirsiniz.

ActivityPal uygulaması, günlük hayatın koşturmacası içerisinde arkadaşlarımızla buluşabilmek ve ortak keyif aldığımız aktivitelere katılmak için oldukça iyi bir fırsat sunuyor. Android akıllı telefon ve tabletlerde de kullanabileceğiniz uygulama, aynı zamanda diğer platformlarda da mevcut ve tüm çevrenize ulaşmaya olanak tanıyor.

Ücretsiz olarak sunulan ve hemen alışabileceğiniz ActivityPal'ın en dikkat çekici yanı, tüm arkadaşlarınızı ilgi alanlarına göre kategorize etmesi ve böylece kimle neler yapabileceğinizi açıkça sunması. Dolayısıyla uygulamayı kullanırken herhangi bir etkinliğe katılma isteğinizi kimlere daha kolay bir şekilde kabul ettirebileceğinizi de tahmin edebiliyorsunuz.

Belirlediğiniz kişiler için hazırladığınız etkinlik planlarını doğrudan göndermek mümkün ve arkadaşlarınız da bu planlara katılmak ya da katılmamak istediklerini belirtebiliyorlar. Elbette direkt mesajlar gönderme ve sohbet etme seçenekleri de ActivityPal'da mevcut.

Uygulamanın sorunsuz ve aktif bir şekilde çalışması için internet bağlantınızın olması gerektiğini tabii ki unutmamalısınız. Uygulamayı ilk yüklediğinizde adresi defterinizde yer alan ve uygulamayı kullanan tüm arkadaşlarınız otomatik olarak ActivityPal kişi listenize ekleneceklerdir.

Eğer sık sık kimle nerede buluşacağınıza karar veremiyor ve arkadaşlarınızla dışarıda keyifli vakit geçirmek istiyorsanız uygulamayı indirmelisiniz.