AdventureQuest 3D

AdventureQuest 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 53
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Artix Entertainment LLC

AdventureQuest 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

AdventureQuest 3D eğer mobil cihazlarınız üzerinde World of Warcraft benzeri bir online rol yapma oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir MMORPG.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan AdventureQuest 3D'de fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve kendi kahramanımızı seçerek maceraya atılıyoruz. Oyunda bize farklı kahramanlardan birini seçme imkanı verilmekte. Bu kahramanlar sahip oldukları savaş yetenekleri sayesinde kendilerine has bir oyun tecrübesi yaşatmaktalar.

AdventureQuest 3D'de oyuncular kahramanlarıyla başladıkları macerada görevleri tamamlayarak ve düşmanlarını yok ederek tecrübe puanı kazanabiliyorlar. Bunun yanında zindanlara girip bölüm sonu canavarlarıyla savaşaabiliyor ve büyülü silahlara ve zırhlara erişebiliyoruz.

AdventureQuest 3D'nin güzel yönü oyunun cross platfrom desteğine sahip olması; yani oyunu Android cihazınızın haricinde bilgisayarınız veya iOS cihazınızda oynarken oyuna kahramanınızla kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. AdventureQuest 3D'nin tatmin edici bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir.