Agents of Mayhem

Agents of Mayhem

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 89
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Volition Inc

Agents of Mayhem sınırsız aksiyona yer veren bir oyundur

Agents of Mayhem ünlü Saints Row oyun serisinin son oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

GTA 5'e farklı bir alternatif olan Saints Row oyunları içerdikleri orantısız aksiyon ile beğenimizi kazanmışlardı. GTA 5 ne kadar gerçekçiyse, Saints Row oyunları o derece sıradışıydı. Bu oyunlarda UFO kullanabiliyor, düşmanlarımıza çılgın silahlarla saldırabiliyor ve akıl almaz numaralar yaparak şehirleri duman edebiliyorduk. Serinin yeni oyunu Saints Row adını taşımıyor olsa da bu anlamda diğer oyunlardan eksik kalmıyor, hatta bir adım öne geçiyor.

Agents of Mayhem'de serinin bir önceki oyunu Gat out of Hell'de yer alan kahramanları yöneteceğiz. Toplamda 12 kahramanın yer aldığı oyunda bu kahramanlar arasından 2 tanesini seçiyor ve kendi kahraman takımımızı kuruyoruz. Tıpkı GTA 5'te olduğu gibi bu kahramanlar arasında dilediğimiz zaman geçiş yapabilmemiz de mümkün.

Yakın gelecekte geçen bir hikayeye yer veren Agents of Mayhem bizi Seul adlı şehre konuk ediyor. Dünyayı ele geçirmeye çalışan LEGION'ı ve lideri Morningstar'ı durdurmaya çalıştığımız oyunda hiçbir kısıtlama olmadan savaşabilmekteyiz.

Agents of Mayhem'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 3xxx serisi işlemci veya eşdeğer özelliklere sahip bir AMD işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GeForce 750 Ti veya eşdeğer özelliklere sahip bir AMD ekran kartı