Air Wings

Air Wings

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 552
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chaotic Moon LLC

Air Wings oldukça ilginç bir uçak savaşı oyunudur

Air Wings bize Android işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tabletlerimizdeki en iyi çoklu oyuncu deneyimini yaşatabilen ve ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir uçak savaşı oyunudur.

Air Wings'de kağıt uçaklarımızı savaştırmaktayız. Oyundaki temel amacımız bir yandan etraftaki eşyalara çarmadan uçmak diğer yandan da rakiplerimize ateş ederek onları yok etmek. Kağıt uçağımızı kontrol etmek için Android cihazımızın hareket sensörünü kullanmaktayız. Rakiplerimizle mücadele ederken yerde belli noktalarda duran farklı silahları toplayarak düşmanlarımıza üstünlük sağlayabilmekteyiz.

Air Wings'te kullanabileceğimiz 7 farklı uçak türü yer alıyor. Bu uçakları 7 farklı çoklu oyunculu bölümde rakiplerimizle çarpıştırabilmekteyiz. Air Wings oyuna yeni başlayan oyun severler için de tek kişilik eğitim görevi sunmakta. Bu sayede oyunu öğrenerek rakiplerimizin karşısına çıkabiliyoruz.

Air Wings'in grafiklerinin yeterli kaliteye sahip olduğu söylenebilir. Oyun oldukça yaratıcı bir mantığa dayanıyor ve mobil cihazların bütün özelliklerinden yararlanıyor. Eğer internet üzerinden diğer oyuncularla kapışmayı seviyorsanız Air Wings'i kaçırmayın.