Akbank Direkt

Akbank Direkt

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 41,299
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AKBANK

Akbank müşterilerinin kullanabileceği bu Android mobil uygulaması sayesinde bankacılık işlemleri çok daha kolay.

Akbank müşterilerinin bankacılık işlemlerini sadece bilgisayarlardan değil aynı zamanda Android akıllı telefon ve tabletlerden gerçekleştirme imkanları da mevcut. Bunu sağlamak için banka tarafından yayınlanan resmi Android uygulaması olan Akbank Direkt’i kullanabilir ve dilediğiniz tüm operasyonları uygulamayı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Hem size özel olarak hazırlanan ana ekranı hem de diğer banka uygulamalarına göre daha kolay giriş imkanı onu öne çıkaranlar arasında yer alıyor.

Hem para transferlerini gerçekleştirmenizi hem de kredi kartı borçlarınızı ödemenizi sağlayan uygulamanın diğer işlemleri de neredeyse tüm internet bankacılığı işlevlerini tamamlıyor. İçerisindeki döviz kuru dönüştürme gibi araçları Akbank müşterisi olmayanlar da kullanabiliyor ve istifade edebiliyorlar. Uygulamanın arayüzü oldukça temiz şekilde hazırlanmış ve kolay kullanımlı ancak detaylı bir finans yönetimi isteyenler için bazı açılardan eksik kalmış denilebilir.

Zira internet bankacılığında yer alan detaylı işlemlerin bir kısmı yer almıyor ve yine bilgisayara mahkum oluyorsunuz. Gelecek güncellemelerde ihtiyaç duyulabilecek tüm özelliklerin geleceğini umuyorum.