Kuveyt Türk Mobil Şube

Kuveyt Türk Mobil Şube

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,094
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.

Kuveyt Turk Mobil Sube, Kuveyt Türk'ün bireysel ve kurumsal müşterilerinin kullanabileceğini resmi mobil şube uygulamasıdır.

Kuveyt Türk Mobil Şube, tüm bankacılık işlemlerinizi, kolayca ve heryerde yapabilmeniz için özel olarak geliştirilen Kuveyt Türk bankasının resmi Android uygulamasıdır. Uygulamayı kullanırken herhangi bir işlem veya bağlantı ücreti ödemiyorsunuz.

Mobil şube uygulaması ile birlikte Cep Parolamatik'i kullanarak üreteceğiniz tek kullanımlık şifreler ile birlikte Kuveyt Türk internet şubesine giriş yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesine giriş yapabilmek için mobil cihazlarda çalışan Cep Parolamatik cihazınıza otomatik olarak yüklenecektir. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra aktivasyonu için internet bağlantısına ihtiyacınız bulunuyor. aktivasyon işlemi gerçekleştirdikten sonra şifre üretmek için internet bağlantısı ihtiyacı bulunmamaktadır.

Uygulamayı kullanarak bankacılık ve finansal işlemlerinizi, şubeye gelmeden veya bilgisayara ihtiyaç duymadan mobil cihazınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede zaman tasarrufu yapmış olursunuz.

Hesap listeleme, hesap detay görüntüleme, hesap hareketleri, dekont görüntüleme ve gönderme, hesaba havale, başka hesaba havale, isme havale, hesaba EFT, isme EFT, kredi kartı işlemleri, kart borcu ödeme, GSM TL yükleme, döviz ve kıymetli maden alış-satış işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz mobil şube ile artık banka şubelerinde sıra beklemenize gerek kalmayacak.

Mobil şube üzerinde yapacağınız tüm işlemlerin ücretsiz olması yanında büyük bir zaman tasarrufu sağlayan uygulamayı mutlaka denemenizi öneririm.