Angry Birds Transformers

Angry Birds Transformers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,389
  • DOSYA BOYUTU 129.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio Mobile

Angry Birds Transformers, Rovio'nun farklı bir oynanış sunan yeni Angry Birds oyunudur.

Angry Birds Transformers, Rovio’nun tablet ve telefonlarda ücretsiz olarak oynanabilen yeni Angry Birds oyunudur. Klasik sapan tabanlı oynanışa sahip Angry Birds oyunlarından sıkılanlar için harika bir alternatif olan Transformers oyununda kızgın kuşlar kimi zaman arabaya, kimi zaman uçağa, kimi zaman da tanka dönüşebilen robotlar yerine geçiyor. Kızgın kuşlar hiç olmadıkları kadar güçlü ve tehlikeli.

Meşhur Transformers filminden uyarlanan yeni Angry Birds oyunu Autobirds ve Deception’ların birlik olup yumurta botları durdurmalarını konu alıyor. Serinin diğer oyunları olduğu gibi yine harika 3 boyutlu grafikler eşliğinde oynadığımız oyunda ana karakterler olan Red’i Opimus Prime rolünde, onun en iyi arkadaşı Chuck’ı Bumblebee rolünde görüyoruz. Soldan sağa akan ve ateş et – kaç oynanış tarzının benimsendiği oyunda gelen saldırıları önlemek için lazerimizi kullanıyor, seçtiğimiz karaktere bağlı olarak araba, kamyon, tank ve uçağa dönüşüyoruz.

Hem karakter ve çevre modellemelerinin hem de animasyonların (Kızgın kuşların dönüşümü uğraması başarılı bir şekilde yansıtılmış ve oyunun hızını kesmiyor.) kaliteli olduğu oyunda robotlarımızı yükseltmemiz de mümkün. Her Transformers karakterinin kullandığı silahları yenileyebiliyor, yeteneklerini geliştirebiliyoruz.

Rovio’nun 13 yaş ve üzeri kullanıcıları için uygun gördüğü Angry Birds Transformers, 129 MB büyüklüğünde ve ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyunu ilk defa açtığınızda arka planda ek içerikler için bir indirme gerçekleştirildiğini de belirtelim.