Angry Gran Run

Angry Gran Run

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 747
  • DOSYA BOYUTU 24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ace Viral

Angry Gran Run, keyifli oynanış sunan sonsuz koşu oyunları arasında ve Windows 8.1 için de ücretsiz.

Angry Gran Run, Temple Run, Minion Rush, Subway Surfers gibi sonsuz koşu türünde oldukça zevkli bir Windows 8.1 oyunu. Tablet ve bilgisayarımıza ücretsiz olarak indirip oynayabildiğimiz oyunda hastaneden kaçmış sinirli bir nineyi kontrol ediyoruz.

Siz de benim gibi Windows tabanlı cihazınızda sonsuz koşu oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Angry Gran Run oyununu kesinlikle denemelisiniz. Adından da anlayacağınız üzere oyunda yönettiğimiz karakter sinirli aksi görünümli bir nine. Hastaneden apar topar kaçan ve kendisini sokaklara atan ninemize hastane görevlilerine yakalanmaması için yardım ediyoruz. Oyundaki ana karakterden oyunun yavaş olacağı düşüncesine kapılabilirsiniz ancak öyle olmadığını oyuna ilk giriş yaptığınızda anlıyorsunuz. Ninemiz yaşına başına bakmadan tabiri yerinde ise tazı gibi koşuyor ve karşısına çıkan engelleri büyük kolaylıkla aşabiliyor.

Londra sokaklarında koşuşturma içerisinde olduğumuz oyunda ninemizi kontrol etmek için kaydırma ve eğme hareketlerini kullanıyoruz. Zaten oyunun başlangıcında hareketleri nasıl yapmamız gerektiği gösteriliyor. Bu açından oyuna hızlı alışacağınızı düşünüyorum. Oldukça kolay kontroller sunan oyunda oynanış da basit ve eğlenceli. Ninemizin arabaların üzerinden atlaması, yolda karşısına çıkanlara tekme savurması, profesyonel futbolcular gibi kayması oyuna renk katan öğelerden sadece birkaçı.

Benzer oyunlarla karşılaştırdığımızda orta kalitede grafiklerle bizleri karşılayan oyunda diğer sonsuz koşu oyunularındaki gibi ne kadar uzun mesafe gidersek o kadar fazla puan kazanıyoruz. Kazandığımız puanları yeni karakterleri açmak veya güçlendirici almak için kullanabiliyoruz. Tüm bunların gerçek para ile sunulmaması ise oldukça güzel.

Sürekli güncellenerek yeni temaların ve karakterlerin eklendiği, boş zamanlar için ideal olan bu sonsuz koşu oyununu herkese tavsiye ederim.