Aqualert

Aqualert

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,119
  • DOSYA BOYUTU 7.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Health and Fitness:body water tracker and reminder

Aqualert mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir su hatırlatma uygulamasıdır

Aqualert kullanıcılara sağlıklarını ve kilolarını korumaları için büyük yardımı dokunabilen bir mobil su hatırlatma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarka indirip faydalanabileceğiniz bir su hatırlatıcı olan Aqualert temel olarak cinsiyet, kilo ve hareketliliğinize göre almanız gerkeen su miktarını hesaplıyor ve size günlük olarka ne kadar çok su içmeniz gerektiğini söylüyor. Bu sayede vücudunuzun sağlıklı bir şekilde çalışabilmesini sağlıyorsunuz. Eğer diyet yapıyorsanız, formunuzu korumak istiyorsanız ve sindirim sisteminizin düzenli çalışmasını sağlamak istiyorsanız vücudunuza düzenli su girişi sağlamanız gerekiyor. İşte Aqualert ile bu işi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Aqualert ihtiyacınız olan su miktarını hesapladıktan sonra size bildirimler gösterebiliyor. Bu sayede yoğun bir şekilde çalışıyor olsanız bile su içmeniz gerektiğini hatırlayabiliyorsunuz. Uygulama uyku zamanınızı belirlediğinizde gece uyuduğunuzda sizi rahatsız etmiyor. Bu sayede sadece gündüzleri uygulamadan bildirim alabiliyorsunuz.

Aqualert almanız gereken ve tüketmiş olduğunuz su miktarını grafiğe dökerek size görsel olarak da sunabiliyor. Bu sayede vücudunuzun su ihtiyacını daha kolay bir şekilde görüp anlayabiliyorsunuz.