Archero APK

Archero APK

kullanıcı

Archero APK Android oyunda kötülere karşı tek başına savaşan bir okçunun yerine geçiyorsunuz. Okçuluk - Ok atma oyunu ücretsizdir.

Archero APK Android oyununu okçuluk - ok atma oyunları oynamayı sevenlere tavsiye ederim. Farklı bölüm ve aşamalardan oluşan bir dünyada yeni bölümlere geçmek için her aşamada farklı beceri ve kombinasyonlara sahip canavarlı öldürme arayışında olan bir okçuyu kontrol ediyorsunuz. Üçüncü şahıs kamera açısından oynanış sunan ok oyunu Archero APK indir seçeneğiyle sizlerle.

Archero APK İndir

Archero APK, kötüleri yenebilecek tek güç olan yalnız okçu rolünü üstlendiğiniz bir arcade oyun. Hiç bitmeyen düşman dalgaları asla pes etmiyor. Hayatta kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış sayısız benzersiz becer kombinasyonu oluşturabilirsiniz. Acımasız canavarlar ve engellerle karşı karşıya kalan farklı dünyalarda ilerleyin.

Enerji: Archero enerji tabanlı bir oyundur. Her oyuna girişte 5 enerji harcarsınız. Enerji her 12 dakikada bir yenilenir ve enerji çubuğunu 20 enerjiye doldurmak 4 saat alır. BattlePass, sezon için enerji doldurma sınırınızı 20’den 30’a yükseltir.

Oyuncu seviyesi: Oyuncu seviyenizi oyunu oynayarak kazanırsınız. Bir bölümü tamamladıktan sonra veya bölümde öldükten sonra deneyimi puanı kazanırsınız. Seviyeniz yeteneklerinizi kaç kere yükseltebileceğinizi de kapsar.

Bölüm seviyesi: Bölüm seviyeleri bir aşamayı geçtikten sonra altınlar geldikten sonra kazanılır.

Altın: Altın oyun içi para birimidir. Altın her aşamada canavarları öldürerek kazanılır. Altını ancak o bölümdeki tüm canavarları yendikten sonra alırsınız. Ekipmanınızı ve yeteneklerinizi yükseltmek için altınlarınızı kullanabilirsiniz.

Yetenekler: Yetenekler sizi kalıcı olarak daha güçlü yapabilir. Her yetenek yükseltmesi belirli miktarda altına mal oluyor. Yeteneği yükseltmek için gereken altın miktarı yeteneği her yükselttiğinizde artıyor.

  • Zindanlarda ilerlemenize yardımcı olacak rastgele ve benzersiz beceriler
  • Yeni evrende güzel dünyaları ve yüzlerce haritayı keşfedin.
  • Daha önce hiç görülmemiş binlerce canavar ve akıllara durgunluk veren engeller