Armor Beast Arcade Fighting 2

Armor Beast Arcade Fighting 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SunStar Game Inc

Fantastik efektlerin yer aldığı bir dövüş dünyasına hoş geldiniz.

Android aksiyon oyunları arasında yer alan Armor Beast Arcade Fighting 2 kaliteli grafikleri ile oyunculara fantastik bir dövüş sistemi sunuyor.

Birbirinden farklı karakterlerin ve yaratıkların yer aldığı yapımda ses efektleri ve dövüş animasyonları oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Oyun içerisinde çeşitli temalar da bulunmaktadır. Oyuncular seviye sistemi ile yeni özelliklere ve hediyelere sahip olabilmektedir. Farklı görevlerin de yer alacağı oyunda bizleri kolaydan zora doğru ilerleyen bir düşman sistemi beklemektedir. Oyuna adapte olabilmemiz için karşımıza başlarda kolay rakipler geliyor.

Oyuncular dilerlerse karakterlerini geliştirebilir ve rakip karşısında üstün bir konuma yerleşebilirler. Akrobatik hareketlerde yapabildiğimiz mobil oyunda, kombo sistemi de bulunmaktadır. Oyundaki kombo sistemi sayesinde tek bir hamle ile birden fazla düşmanı yere serebilecek ve daha fazla puan kazanabileceğiz.

Enfes görsel deneyimi eşliğinde aksiyon dolu bir dünyaya giriş yapacak ve sürekli yeni rakipler ile karşı karşıya geleceğiz. Oyundaki amacımız yenilmez bir zırhlı savaşçı olmaktadır. Oyuncular kendi stilleri ile karakterlerini kişiselleştirebilecek ve düşmanlara korku salabilecekler.