Assassin's Creed Identity

Assassin's Creed Identity

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 606
  • DOSYA BOYUTU 97.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubisoft

Assassin's Creed Identity, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi suikast oyunu.

Assassin's Creed Identity, Ubisoft tarafından geliştirilen tarihi aksiyon – macera oyunu Assassin's Creed serisinin mobil cihazlara uyarlanmış sürümü. Android platformunda da ücretli olarak indirilmeye sunulan suikastçi oyununda bir suikastçinin gözünden Rönasans’ı keşfediyoruz. Gizemlerle dolu onlarca görev bizleri bekliyor.

Bilgisayarda olduğu gibi üçüncü şahıs kamera açısından oynanan oyun Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilmiş ki bu sayede modellemeler, ışıklandırmalar, gölgeler kısacası bir oyun gözümüze takılan tüm detaylar bir mobil oyuna göre oldukça kaliteli. Bu noktada fiyatını sonuna kadar hakettiğini düşündüğüm yapımda Berserker, Shadow Blade, Trickster ve Thief adını taşıyan özelleştirebildiğimiz 4 farklı sınıf yani karakter yer alıyor. Karakterlerin her birinin öne çıkan yeteneği farklı olduğundan aynı bölümleri ana karakter dışındaki karakterlerle de oynamak keyif veriyor.

Firenze Santa Croce Area, Roma Colosseum dahil İtalyan Rönasans’ta gezilmedik yer bırakmadığımız oyunda hareketlerin kısıtlanmaması ise harika olmuş. Karakterimizle dilediğimizce koşup, zıplayıp hdefimizi takip için çatılara tırmanabiliyoruz. Oyunun kontrol sistemi herkesin oynayabileceği basitlikte.