Assassin's Creed Memories

Assassin's Creed Memories

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 204
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubisoft

Assassin's Creed Memories eğer kart oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecektir

Assassin's Creed Memories mobil cihazlar için yayınlanan Assassin's Creed oyunlarını bambaşka bir boyuta taşıyan bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kart oyunu olan Assassin's Creed Memories'te Assassin's Creed'in derin tarihi altyapısına adım atarak eşsiz bir maceraya atılıyoruz. Assassin's Creed Memories'te diğer Assassin's Creed oyunlarından farklı olarak sadece bir çağa odaklanılmıyor; oyunda Haçlı Seferleri döneminden korsanlığın altın çağına kadar birçok farklı çağa konuk olmaktayız.

Assassin's Creed Memories'de temel amacımız bize verilen hedeflerin peşine düşerek onları birer birer yok etmek. Bu iş için seçtiğimiz kahramanımızı en iyi ekipmanlarla donatabildiğimiz gibi tarihin en başarılı Assassin'lerini veya Templar'larını yanımıza müttefik olarak alabiliyoruz.

Assassin's Creed Memories daha önceden Assassin's Creed oyunlarında tanık olmadığımız çağlara da bizi konuk ediyor. Feodal Japonya ve Moğol İmparatorluğu dönemi gibi çağlar oyunda bizi beklemekte. Oyunu tek başınıza oynayabilirsiniz veya çok oyunculu olarak internet üzerinden oynayabilir, loncalara katılabilirsiniz. Ayrıca devasa 20'ye 20 lonca savaşlarıda oyunda bizi bekliyor.

Assassin's Creed Memories RPG, strateji ve kart oyunu elementlerini başarılı bir şekilde birleştiren bir mobil oyun.