Power Rangers: UNITE

Power Rangers: UNITE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 115
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Funtactix, Inc.

Power Rangers: UNITE, tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir kart oyunu.

Power Rangers: UNITE hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kart oyunu olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda bir zamanların popüler yapımları arasında yer alan Power Rangers'ı mobil cihazlarımız üzerinde de deneyimleyebilme şansına sahip oluyoruz.

Oyuna girdiğimiz anda dikkatimizi ilk olarak grafikler ve modellemeler çekiyor. Hem ana karakterlerimiz olan Power Rangers hem de düşmanlarımızın tasarımları eksiksiz bir şekilde yapılmış ve ortaya son derece kaliteli bir yapım çıkmış. Belirtmeden geçmeyelim, oyunda tam tamına 250 farklı kart yer alıyor. Bu kartların her biri kendilerine has özelliklere ve güçlere sahipler.

Oyuna başarılı olabilmek için sitratejimizi çok iyi bir şekilde belirlememiz gerekiyor. Elimizdeki kartların yapabileceklerini ve rakibimizin yapabileceklerini dikkate alarak kendimize en uygun stratejiyi seçmemiz gerekiyor.

Oyun bu noktada geniş çaplı bir kişiselleştirme olanağı sunuyor. Başarıyıa giden tek bir yok olmadığı için yolumuzu tamamen biz kontrol ediyoruz.

Açıkçası oyunu oynarken epey keyif aldığımızı belirtmek gerekiyor. Eğer Power Rangers hayranıysanız ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kart oyunu arıyorsanız Power Rangers: UNITE sizi tatmin edecektir.