Athena Online

Athena Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 465
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Athena Game

Athena Online, Türkiye'nin web tabanlı oynanış sunan ilk Türkçe 3D aksiyon rpg oyunu.

Athena Online, dünyaca tanınan Omega Zodiac oyununun Türkiye sürümü. Türkiye’nin ilk üç boyutlu aksiyon rpg oyunu olan oyun, web tabanlı. İnternet tarayıcı üzerinden ücretsiz kayıt olarak online PvP savaşlara katılıyorsunuz.

Favori web tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz MMORPG oyunu Athena Online, ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla beraber katılabileceğiniz etkinliklerle dolu harika bir açık dünya sunuyor. PvP karşılaşmaların yanı sıra görev odaklı ilerleyebildiğiniz rpg oyununda savaşçı, büyücü ve okçu olmak üzere üç farklı sınıfa dahil olabiliyorsunuz. Her sınıfın güç, dayanıklılık, hız ve zeka düzeyinin yanında kullanabildiği silahlar, kutsal yetenekleri farklı. Karakterlerin kostümlerinden kaderlerine kadar her şey düşünülmüş.

Oyuncuların seviyelerine göre katılabildiği günlük etkinliklerin yanında tamamlanan görev başına elmas veren haftalık hedef etkinliğinin düzenlendiği oyun tamamen Türkçe. Çok detaylı hazırlandığından karakterleri ve arayüzü tanımak, oynanış detaylarını görmek adına rehber sayfasına bir göz atmanızda fayda var.