Audio MP3 WAV WMA OGG Converter

Audio MP3 WAV WMA OGG Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 149,094
  • DOSYA BOYUTU 7.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Audio-converter.com

MP3, WAV, WMA ve OGG formatlarındaki müziklerin formatlarını dönüştürebilmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Audio MP3 WAV WMA OGG Converter programı sayesinde elinizdeki müzik dosyalarının formatlarını kolayca dönüştürebilirsiniz. Programın adından da anlayabileceğiniz gibi dört formatı destekleyen program, her ne kadar biraz eski tipte bir arayüze sahip olsa da görevini layığıyla yerine getirebiliyor.

MP3, WAV, WMA ve OGG formatları arasında dönüşüm yapabilen ve bunların hepsini birbirinin formatına dönüştürebilen programın bu deneme sürümünde maalesef her dosya türü için 10 adet dönüştürme sınırı yer almaktadır. Bu format dönüştürme işlemi özellikle farklı cihazlarınızda farklı dosya türleri oynatılabiliyorsa, yahut ses kalitesinden ödün vererek daha az yer kaplayan müzikler istiyorsanız işinize yarayacaktır.

Eğer programı kullanırken WMA formatına dair dönüştürme sorunları yaşarsanız, bu sorun WMA dosyasının korumalı olduğunu yahut bilgisayarınızda Windows Media Codec'in bulunmadığını göstermektedir. Korumalı dosyalar için bir çözüm olmasa da Windows Media Codec'i bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Müzikleri MP3 olarak bilgisayarınıza kaydedebilmek için MP3 indir sayfası içerisinde yer alan önermekte olduğumuz programı deneyebilirsiniz.