Aurcus Online MMORPG

Aurcus Online MMORPG

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20
  • DOSYA BOYUTU 71.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Asobimo, Inc.

Gerçek zamanlı olarak PvP savaşlarına katılacağız.

Mobil platformun başarılı isimlerinden birisi olan Asobimo İnç yeni oyununu oyunculara sundu.

Ücretsiz bir mobil aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan Aurcus Online MMORPG aslında bir nevi rol oyunlarına benziyor. Basit ama derin bir muharebe sistemine sahip olan oyunda birbirinden farklı çok sayıda karakter modellemeleri yer alıyor. Gerçek zamanlı olarak dünya çapında oyuncular ile oynanan yapmda seviyeye bağlı bir oynanış yer alıyor. Oyuncular bu oynanış sistemi ile seviyelerine uygun rakipler ile karşı karşıya geliyor ve aksiyon dolu bir MMORPG oyunu oynuyorlar.

Orta dereceli grafik açılarına sahip olan oyunda kolay kontroller yer alıyor olacak. Oyuncular kolay kontroller sayesinde karakterlerini diledikleri gibi yönelendirebilecekler. Gerçekçi bir aksiyon deneyimi sunan mobil yapımda oyuncular PvP savaşları ile rekabetin tam ortasına dalış yapacaklar. Dünya çapındaki Arenalar ile oyuncular en yetenekli oyuncular ile karşı karşıya gelme fırsatı elde edecekler.

Sadece Google Play üzerinden indirilip oynanabilen Aurcus Online MMORPG, 4.4 gibi bir incelemeye sahip. Oyun tamamen ücretsiz olarak indirlip oynanabiliyor.

Oyun için kalıcı bir internet bağlantısı gerekiyor.

İyi eğlenceler dileriz.