Autorun Virus Remover

Autorun Virus Remover

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 35,414
  • DOSYA BOYUTU 3.77 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AutorunRemover, Inc.

Autorun Virus Remover, autorun/autorun.inf virüslerini silmek veya engellemekiçin geliştirilen bir güvenlik yazılımıdır.

Autorun Virus Remover, bilgisayarınıza autorun.inf virüslerine karşı korumanıza olanak sağlamak amacıyla geliştirilen başarılı bir yazılımdır.

Hem bilgisayarınızı hem de çıkarılabilir sürücülerinizi zararlı yazılımlarlar için tarayan program, olası herhangi bir autorun virüsüne karşı tam anlamıyla çözüm sunmaktadır.

Eğer programı ilk kez kullanıyorsanız, program içerisinde gelen basit kurulum sihirbazını kullanarak gereken tüm ayarları yapabilir ve bilgisayarınızın korunduğundan emin olabilirsiniz.

Programın kullanıcı arayüzü oldukça planlı bir şekilde tasarlanmıştır ve program yardımıyla gerçekleştirebileceğiniz he türlü işleme kolayca ulaşabilirsiniz.

USB engelleme ve USB aygıtlarını devre dışı bırakma gibi özelliklere de sahip olan Autorun Virus Remover, bu özellikleri sayesinde harici disker üzerinden bilgisayarınıza veya tam tersine bilgisayarınızdan harici diskler üzerine veri alışverişi olmasını engellemektedir.

Autorun virüslerine karşı korunmak için geliştirilen en güçlü güvenlik yazılımlarından biri olan Autorun Virus Remover'ı tüm kullanıcılarımıza öneririm.