AV Media AV Audio Converter

AV Media AV Audio Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 410
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVMedia Software

AV Audio Converter ile ses dosyalarınızı farklı formatlara çevirebilirsiniz

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için format dönüştürücüler kategorisine göz atabilirsiniz.

AV Audio Converter kolay kullanım esas alınarak tasarlanmış iler seviye bir ses dönüştürme programıdır. Program geniş bir ses formatı desteğine sahiptir ve hemen hemen bütün ses dosyalarını birbirine çevirmenize olanak tanır.

AV Audio Converter'ın kullanıcı dostu arayüzü her kullanıcıya hitap etmektedir. Ses dosyası dönüştürme işlemini pratik adımlar sonucu halletmenize yardımcı olan program 22 farklı ses dosya formatını birbirine dönüştürebiliyor. Bu işlemi yapmak için dönüştürmek istediğiniz ses dosyalarını listeye eklemeniz ve dönüştürmek istediğiniz formatı belirlemeniz yeterlidir. Eğer ses formatı değiştirme işlemini biraz daha ileriye taşımak isterseniz dönüştürme işlemine başlamadan önce ses dosyasının kalite ayarlarını ve özniteliklerini değiştirebilirsiniz. Bitrate, frekans, kanal sayısı gibi ayarlamalar yapabilmek mümkündür.

Programın başarısını arttıran diğer unsurlardan biri hızlı dönüştürme yeteneğine sahip olmasıdır. ses dönüştürme işlemini başlattıktan sonra kısa bir süre sonunda dosyalarınızın formatlarının değiştiğine tanık olabilirsiniz. Zamandan kazanarak verimliliğinizi arttırmanıza yarayan bu özellik AV Audio Converter'ın öne çıkan bir yönüdür.

Program verimliliğinizi attırmak için farklı seçenekler de sunmaktadır. Toplu dönüştürme özelliği sayesinde dönüştürmek istediğiniz ses dosyalarını sıralayarak hepsini otomatik olarak dönüştürebilirsiniz. Böylece sürekli bilgisayar başında kalarak işlemi takip etme derdinden kurtulursunuz.

AV Audio Converter genel olarak temel özellikleri kullanışlı eklentilerle birleştiren, kullanıcı dostu olan bir ses dosyası dönüştürme programıdır.